Mockup (2.0.1-beta8) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Default
ru: По умолчанию

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Navigation
ru: Навигация

en: medium
ru: средний

en: small
ru: маленький

en: large
ru: большой

en: Page not found
ru: Страница не найдена

en: Content Above
ru: Содержимое выше

en: Content Below
ru: Содержимое ниже

en: Footer top
ru: Верхняя часть подвала

en: Header top
ru: Заголовок вверху

en: Footer bottom
ru: Нижняя часть подвала

en: Sidebar First
ru: Первая боковая панель

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Sidebar Second
ru: Вторая боковая панель

en: Hero
ru: Кадр-герой
