Mockup (2.0.1-beta8) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Page not found
ug: بەت تېپىلمىدى
