Mockup (2.0.1-beta8) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Content
ur: متن

en: Default
ur: طے شدہ

en: Header
ur: ہیڈر

en: Navigation
ur: نیویگیشن

en: Page not found
ur: مطلوبہ صفحہ نہیں مل سکا
