Mockup (2.0.2-beta8) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Page not found
ku: په‌ڕه‌ نه‌دۆزرایه‌وه‌

en: Header top
ku: لووتکەی سەرپەڕە
