Mockup (2.0.3-beta8) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Default
bg: По подразбиране

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Navigation
bg: Навигация

en: Page not found
bg: Страницата не може да бъде намерена.

en: Header top
bg: Горна част на заглавната част
