Mockup (2.0.3-beta8) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: small
is: smátt

en: large
is: stórt

en: Page not found
is: Síðan fannst ekki
