Mockup (2.0.3-beta8) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: small
my: အသေး

en: large
my: အကြီး

en: Page not found
my: စာမျက်နှာအားရှာမတွေ့ပါ
