Mockup (2.0.3-beta8) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Page not found
ne: पृष्ठ भेटिएन

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
