Mockup (2.0.3-beta8) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Default
pt: Padrão

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Navigation
pt: Navegação

en: medium
pt: médio

en: small
pt: pequeno

en: large
pt: grande

en: Page not found
pt: A página não foi encontrada

en: Content Above
pt: Conteúdo Acima

en: Content Below
pt: Conteúdo Abaixo

en: Header top
pt: Topo do cabeçalho

en: Sidebar First
pt: Barra Lateral Esquerda

en: Highlighted
pt: Destacado

en: Sidebar Second
pt: Barra Lateral Direita
