Mockup (2.0.3-beta8) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Default
ro: Implicit

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Navigation
ro: Navigator

en: medium
ro: mediu

en: small
ro: mic

en: large
ro: larg

en: Page not found
ro: Pagina nu a fost găsită

en: Header top
ro: Cap sus

en: Highlighted
ro: Evidențiat
