Mockup (2.1.0-beta9) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Navigation
eo: Navigado

en: medium
eo: meza

en: small
eo: malgranda

en: large
eo: granda

en: Page not found
eo: Paĝo ne trovita

en: Header top
eo: Kaplinia supro
