Mockup (2.1.0-beta9) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Page not found
sq: Faqja nuk u gjet

en: Header top
sq: Kreu sipër
