Mockup (2.1.0-beta9) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Default
tr: Varsayılan

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Navigation
tr: Gezinti

en: medium
tr: orta

en: small
tr: küçük

en: large
tr: geniş

en: Page not found
tr: Sayfa bulunamadı

en: Content Above
tr: Yukarıdaki İçerik

en: Content Below
tr: Aşağıdaki İçerik

en: Header top
tr: Üstbilginin tepesi

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış
