Mockup (2.1.1-beta10) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Default
be: Прадвызначана

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Page not found
be: Старонка ня знойдзеная

en: Header top
be: Верх хэдэра

en: Highlighted
be: Выдзелены
