Mockup (2.1.1-beta10) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Default
ca: Per defecte

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Navigation
ca: Navegació

en: small
ca: petit

en: large
ca: gran

en: Page not found
ca: Pàgina no trobada

en: Content Above
ca: Abans del contingut

en: Content Below
ca: A continuació del contingut

en: Header top
ca: Capçalera superior

en: Highlighted
ca: Destacat
