Mockup (2.1.1-beta10) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Navigation
lv: Navigācija

en: small
lv: mazs

en: large
lv: liels

en: Page not found
lv: Lapa nav atrasta

en: Content Above
lv: Saturs Virs

en: Content Below
lv: Saturs Zemāk

en: Header top
lv: Galvenes augša

en: Highlighted
lv: Izgaismots
