Mockup (2.1.1-beta10) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Default
uk: Базово

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Navigation
uk: Навіґація

en: medium
uk: середній

en: small
uk: малий

en: large
uk: великий

en: Page not found
uk: Сторінку не знайдено

en: Content Above
uk: Вміст зверху

en: Content Below
uk: Вміст знизу

en: Footer top
uk: Верх нижнього колонтитулу

en: Header top
uk: Верх заголовку

en: Footer bottom
uk: Низ нижнього колонтитулу

en: Sidebar First
uk: Перша бічна панель

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Sidebar Second
uk: Друга бічна панель

en: Hero
uk: Герой
