Modal block (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Block settings
az: Blok parametrləri

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Show
az: Göstər

en: Hide
az: Gizlət

en: Effect
az: Effekt
