Modal block (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Block settings
cy: Gosodiadau bloc

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: center
cy: canol

en: left
cy: chwith

en: right
cy: de

en: Hide
cy: Cuddio

en: Effect
cy: Effaith
