Modal block (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Block settings
da: Blokindstillinger

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: bottom
da: bund

en: center
da: centreret

en: left
da: venstre

en: right
da: højre

en: Expires
da: Udløber

en: Show
da: Vis

en: Hide
da: Skjul

en: Effect
da: Effekt

en: Slide down
da: Glid ned
