Modal block (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Block settings
et: Ploki sätted

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: center
et: keskele

en: left
et: vasakule

en: right
et: paremale

en: Show
et: Näita

en: Hide
et: Peida

en: Effect
et: Efekt
