Modal block (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Block settings
gu: બ્લોક સેટિંગ્સ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો

en: Effect
gu: અસર
