Modal block (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Block settings
ka: ბლოკის პარამეტრები

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Show
ka: ჩვენება

en: Hide
ka: დამალვა

en: Effect
ka: ეფექტი
