Modal block (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Block settings
lt: Bloko nustatymai

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: left
lt: Kairioji pusė

en: right
lt: Dešinioji pusė

en: Show
lt: Rodyti

en: Hide
lt: Slėpti

en: Effect
lt: Efektas
