Modal block (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Block settings
uk: Налаштування блоку

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: bottom
uk: знизу

en: top
uk: зверху

en: center
uk: по центру

en: left
uk: зліва

en: right
uk: справа

en: Expires
uk: Дійсне до

en: Show
uk: Показати

en: Delay
uk: Затримка

en: Hide
uk: Приховати

en: Effect
uk: Ефект

en: Slide down
uk: Вислизати вниз

en: Modal
uk: Модальне

en: Dialog settings
uk: Налаштування діалогу
