Modal block (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Block settings
vi: Các thiết lập khối

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: bottom
vi: đáy

en: top
vi: đỉnh

en: left
vi: trái

en: right
vi: phải

en: Expires
vi: Hết hạn

en: Show
vi: Hiện

en: Hide
vi: Ẩn

en: Effect
vi: Hiệu ứng

en: Modal
vi: Cách thức
