Modal block (8.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: bottom
kn: ಕೆಳಭಾಗ

en: top
kn: ಮೇಲ್ಭಾಗ

en: left
kn: ಎಡಭಾಗ

en: right
kn: ಬಲಭಾಗ

en: Expires
kn: ಅಂತ್ಯಗೊಳ್ಳುವುದು

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: Delay
kn: ವಿಳಂಬ

en: Hide
kn: ಅಡಗಿಸು(_H)
