Modal block (8.x-1.0-alpha2) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: Block settings
no: Blokkinnstillinger

en: Width
no: Bredde

en: Height
no: Høyde

en: bottom
no: bunn

en: top
no: topp

en: Expires
no: Utløper

en: Show
no: Vis

en: Hide
no: Skjul

en: Effect
no: Effekt
