Modal block (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Block settings
ro: Setările blocului

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Expires
ro: Expiră la

en: Show
ro: Arată

en: Hide
ro: Ascunde

en: Effect
ro: Efect
