Modal block (8.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Block settings
te: బ్లాక్ అమరికలు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Show
te: చూపించు

en: Hide
te: దాచు
