Modal block (8.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Block settings
he: הגדרות בלוק

en: Block
he: בלוק

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Show
he: הצג

en: Hide
he: הסתרה

en: Effect
he: אפקט
