Modal block (8.x-1.0-alpha3) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Block settings
id: Pengaturan blok

en: Block
id: Blok

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: bottom
id: bawah

en: top
id: atas

en: left
id: kiri

en: right
id: kanan

en: Expires
id: Kadaluarsa

en: Show
id: Tampilkan

en: Hide
id: Sembunyikan

en: Effect
id: Efek
