Modal block (8.x-1.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Block settings
ja: ブロックの設定

en: Block
ja: ブロック

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Expires
ja: 期限切れ

en: Show
ja: 表示

en: Delay
ja: 遅延

en: Hide
ja: 非表示

en: Effect
ja: 効果
