Modal block (8.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Block settings
nl: Blokinstellingen

en: Block
nl: Blok

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: bottom
nl: onderkant

en: top
nl: bovenkant

en: center
nl: gecentreerd

en: left
nl: links

en: right
nl: rechts

en: Expires
nl: Vervalt

en: Show
nl: Weergeven

en: Delay
nl: Vertraging

en: Hide
nl: Verbergen

en: Effect
nl: Bewerking

en: Slide down
nl: Omlaag schuiven

en: Cookie settings
nl: Cookie-instellingen

en: Cookie name
nl: Cookienaam
