Modal block (8.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Block settings
hu: Blokk beállításai

en: Block
hu: Blokk

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: bottom
hu: lent

en: top
hu: fent

en: center
hu: közép

en: left
hu: bal

en: right
hu: jobb

en: Expires
hu: Lejár

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Delay
hu: Késleltetés

en: Hide
hu: Elrejtés

en: Effect
hu: Hatás

en: Cookie settings
hu: Süti beállítások

en: Modal
hu: Felugró ablak

en: Cookie name
hu: Süti neve
