Modal block (8.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Block settings
is: Blokkastillingar

en: Block
is: Blokk

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Expires
is: Fyrnist

en: Show
is: Sýna

en: Hide
is: Fela
