Modal block (8.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Block settings
jv: Setelan blok

en: Block
jv: Blok

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Show
jv: Kétoknā

en: Hide
jv: Umpetaké

en: Effect
jv: Efék
