Modal block (8.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Block
ne: ब्लक

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्
