Modal block (8.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Block settings
sv: Blockinställningar

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: bottom
sv: längst ned

en: top
sv: längst upp

en: center
sv: centrerad

en: left
sv: vänster

en: right
sv: höger

en: Expires
sv: Upphör att gälla

en: Show
sv: Visa

en: Delay
sv: Fördröjning

en: Hide
sv: Dölj

en: Effect
sv: Effekt

en: Slide down
sv: Glid ned

en: Cookie name
sv: Namn för cookie
