Modal block (8.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Block settings
ta: தொகுதி அமைப்புகள்

en: Block
ta: பெட்டி

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Show
ta: காட்டு

en: Hide
ta: மறை

en: Effect
ta: விளைவு
