Modal block (8.x-1.0-alpha3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Block settings
th: การตั้งค่าบล็อก

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Show
th: แสดง

en: Hide
th: ซ่อน
