Modal Configuration (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Name
az: Ad

en: ID
az: İD

en: About
az: Haqqında

en: Configuration name
az: Konfiqurasiya adı
