Modal Configuration (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Name
be: Імя

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: About
be: Аб
