Modal Configuration (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Name
fr: Nom

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: About
fr: À propos

en: Configuration name
fr: Nom de la configuration

en: Configuration type
fr: Type de configuration
