Modal Configuration (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Name
lv: Nosaukums

en: About
lv: Par

en: Configuration name
lv: Konfigurācijas nosaukums
