Modal Configuration (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Name
nl: Naam

en: About
nl: Over

en: Configuration name
nl: Configuratienaam

en: Configuration type
nl: Configuratietype
