Modal Configuration (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Type
tr: Tip

en: Name
tr: İsim

en: About
tr: Hakkında

en: Configuration name
tr: Yapılandırma adı

en: Configuration type
tr: Yapılandırma tipi
