Modal Configuration (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Name
da: Navn

en: About
da: Om

en: Configuration name
da: Konfigurationsnavn

en: Configuration type
da: Konfigurationstype
