Modal Configuration (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Type
fa: نوع

en: Name
fa: نام

en: ID
fa: شناسه

en: About
fa: درباره

en: Configuration name
fa: نام پیکربندی
