Modal Configuration (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: Name
fi: Nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Configuration name
fi: Asetusten nimi

en: Configuration type
fi: Asetusten tyyppi
